משרדים ביתיים
משרדים ביתיים
במאמר זה נלמד כיצד לרכוש רהיטים למשרדים ולהקים משרדים ביתיים. חשוב לציין כי ישנם בתים אשר יכולים להקצות יותר חדרים וישנם בתים שיכולים להקצות פחות חדרים למשרד ולכן – על מנת להיטיב עם הכלל, יעסוק המאמר במינימום הנדרש – על מנת שגם מי שברשותו 1-2 חדרים יוכל ליהנות ממאמר זה וליישם אותו בפועל. המאמר יעסוק בהקמת הלובי המשרדי, פינת העבודה ומה שביניהם. אנו בטוחים כי קריאת מאמר זה תסב לך ידע רב אודות הקמת משרדים ביתיים:
הקמת הלובי
הלובי הוא האיזור בו ממתינים הלקוחות שלך. באיזור זה חשוב לדאוג לרווחתם ולהנעים את זמנם: יש לצייד את האיזור בכורסאות מפוארות מעור או מבד, ולצדן – שולחן אחד לפחות המשמש כשולחן סלון במקור: שולחן נמוך אשר מאפשר ללקוחות לקרוא עיתונים ולרשום רישומים קטנים. בנוסף, מומלץ להתקין מסך פלזמה מול הכורסאות על מנת לאפשר לממתינים לצפות בטלוויזיה או לשמוע רדיו בטרם יפגשו אותך.
הקמת פינת העבודה
רצוי להקים פינת עבודה ובה שולחן אחד וכסא עבודה אחד לפחות. בפינת העבודה חשוב שתהיה גם שידת מגירות או ארון כלשהו שיכילו מסמכים או חפצים משרדיים שאינכם זקוקים להם כרגע – על מנת לחסוך מקום על השולחן. למי שיש מקום רב בחדר העבודה מומלץ לרכוש גם מקרר משרדי קטן על מנת להציע לאורחים כיבוד ועל מנת שבמקרה של עומס עבודה לא תצטרך ללכת למטבח הביתי ולגרוע מזמנך. הקמת פינת העבודה של משרדים ביתיים מצריכה מעורבות של מעצב פנים לשם עיצוב פינת עבודה יפה, מרשימה ומכובדת.
לוגואים וסמלים משרדיים
לוגו המשרד, החברה או העסק יוצב הן בלובי והן בפינת העבודה על מנת להדגיש את השייכות של המקום לחברה, ולתת ללקוחות הרגשת שייכות אליה. חשוב להציב את הלוגואים במקום גבוה ובולט על מנת שניתן יהיה להתרשם ממנו ולהבין לאיזה בית עסק הגיעו הלקוחות. מומלץ, במידה והשלט מוצב מחוץ למשרד, לברר האם ברשות המקומית בה הוקם המשרד הביתי יש איזושהי ועדת שילוט שצריכה לאשר את הצבת השלט על מנת להימנע מעימותים עם הרשות המקומית בנושא. לידיעה, מי שהקים משרדים ביתיים חייב לדווח על כך לרשות המקומית על מנת שתשנה לו את סוג הארנונה מ "פרטי" ל "עסקים כללי" על פי חוק.