פינות אוכל
פינות אוכל
פינות אוכל הן החדרים בהם סועדים בני הבית את הארוחות היומיות שלהם. חדר זה מייצג את ביתם – שכן הוא משמש להצגת הבית לאורחים בחגים, ולעתים משמש כמעין חדר ישיבות ביתי. חשוב כי חדר זה ייראה ייצוגי מחד ועם הרגשת ביתיות מאידך. על מנת להשיג זאת – עלייך לחבור לטובים שבמעצבי הפנים, תוך בחינת מספר דגמים של חדרי אוכל בטרם הקנייה. להלן מספר עצות לרכישה מוצלחת של פינות אוכל:
אל תנסה "לאלתר" פינות אוכל משולחן וכסא מאתרי מציאה
 פינות אוכל הן אינם חדרים שניתן להרכיב באופן ספונטני. אתם חייבים להיזקק לעזרה מקצועית, הכוללת עיון הקטלוגים של רשתות שיווק, ביצוע סקר שוק בין רשתות השיווק השונות, ובאמצעות האינטרנט – והתייעצות עם מעצבי פנים. רק כך תוכלו לרכוש פינות אוכל מוצלחות.
היכנס לאתרי האינטרנט של רשתות הרהיטים הגדולות ובחן מספר דגמים
באתרים השונים – עלייך לבדוק את הפרמטרים הבאים: מראה חדר האוכל, מה הוא כולל: כמות שולחנות וכסאות, ודגמים. כמו כן, רשום את מספר הטלפון של החנות, ואת שמה. ערוך כמה שיותר רישומים מעין אלה. השתדל להכין לפחות 15 רישומים שונים.
התייעץ עם חברייך ומכרייך לגבי המראה החיצוני של פינות אוכל
ניתן לבקר בבתי השכנים שלך ולצפות בפינות האוכל שלהם, או לנסוע לחברייך הגרים רחוק יותר. שאל אותם אודות פינות האוכל, והשתדל להוציא כמה שיותר פרטים על רשתות השיווק, הטלפונים שלהן, והמחיר בו הם רכשו את פינות האוכל.
התייעץ עם מעצב פנים מקצועי
שתף את מעצב הפנים בדגמים השונים שראית אצל חברייך ובאינטרנט, וגבש יחד איתו דעה מוצקה לגבי שילוב פינת האוכל בביתך. המעצב יידע כיצד לשלב היטב את פינת האוכל עם החדרים השכנים בבית, וכך תוכל תמיד לבחור פינות אוכל התואמות לביתך.
עיין בכתבי עת שונים העוסקים בריהוט הביתי
בכתבי עת אלו תוכל למצוא מידע רב אודות פינות אוכל, כולל חידושים ושיפורים מהעת האחרונה. אינך חייב לרכוש דגמים אלו, אך ישנן לא מעט הצעות לשיפור העיצוב שכדאי לקחת בחשבון, ולהשתמש בהן לאחר הקנייה: לרוב מדובר בדברים קטנים שאינם מצריכים עזרה מקצועית, אך יכולים לתרום לשיפור מערך העיצוב של פינות אוכל.