טפטים
טפטים לחדרי ילדים
טפטים ותקרות בריסול לחדרי ילדים יעלו את איכות החיים ויפיחו מצב רוח טוב בקרב כל ילד. לא צריך לדאוג שהקיר חלילה יתלכלך. מיותר לציין כי הדבקה של טפטים לחדרי ילדים אינה כרוכה בלכלוך או אבק כפי שנעשה בבית כשאנו מזמינים שיפוצניק שיצבע לנו את הבית. התהליך הוא פשוט ויש כאלה שיודעים להדביק טפטים לחדרי ילדים או בכל חדר בבית בכוחות עצמם.  ניתן להתאים את הטפטים לחדרי הילדים על פי הגיל שלהם. יש כאלה שיאהבו דמויות מוולט דיסני אן דמויות של בעלי חיים או ציורי טבע. האפשרויות בדוגמאות של הטפטים הן אינסופיות ותמיד ניתן למצוא את הדוגמא שילדיכם יאהב.
טפטים מעוצבים לחדרי הילדים
ניתן למצוא טפטים מעוצבים לחדרי הילדים. ניתן למצוא דוגמא של ים, אופנועים, יער ועוד הכול על פי העדיפו והבחירה של הילדים שיודעים היטב מגיל 10 בערך מה העיצוב העדיף להם. חשוב כי תשתפו את הילדים בבחירת טפטים לחדרי ילדים הם אלה שגרים בחדר ויודעים מה אהוב עליהם ומה יכול להשתלב בעיצוב החדר שלהם. היום הילדים הם הרבה יותר מפותחים במחשבה או בעיצוב מאשר אנו היינו בגילם, ולכן ניתן לסמוך עליהם בבחירה של עיצוב חדרם כמו ריהוט טו טפטים. ניתן לשלב עם הטפט, ציורי קיר ענקים שרק יוסיפו בעיצוב של החדרים.
מדוע כדאי להדביק טפטים בחדרי הילדים?
ידוע כי החדר שמתלכלך הכי מהר הוא חדר הילדים, לכן הדבקת טפטים לחדרי הילדים היא חיונית, כי ניתן לנגב בקלות את הלכלוך מהטפט ובכך הקירות בחדרי הילדים יהיו תמיד נקיים. יש הרבה מקרים בהם אנו מעוניינים לשנות את הגוון בקירות, על מנת לא להיכנס ללכלוך , לקילופי צבע ועוד, ניתן להחליף את העיצוב של הקירות באמצעות טפטים שיכולים להיות חלקים, צבעוניים או עם דוגמאות שונות ומרהיבות שיכולות להתאים לכל אחד. יש מגוון רחב מאוד של טפטים שניתן למצוא אותם בחנויות השונות, המחירים אף הם שונים וניתן למצוא טפטים יקרים יותר ופחות יקרים הכול תלוי בחומרים מהם הם עשויים. יש חומרים יקרים יותר של טפטים בשילוב בד כמו קטיפה או קשמיר.