כוורות
כוורות לחדרי ילדים
היום לא רק עיצוב חדרי ילדים הוא חשוב אלא האחסון בו שחייב להיעשות בתבונה. חדרי הילדים הם הרבה יותר קטנים היום, ולכן חשוב כי יהיו פתרונות אחסון נוחים כמו למשל כוורות לחדרי ילדים שהן חיוניות מאוד עבור צעצועים, ספרים ומשחקים שונים כמו משחקי קופסא שחייבים לאחסן ושיהיו תמיד נגישים כאשר מגיעים חברים לשחק. חשוב כי הריהוט שנמצא בחדר הילדים יהיה עשוי מעץ מלא, היות ויש ריהוט העשוי ממתכות שהוא אינו יעיל  ואינו בטיחותי. ניתן לשחק עם כוורות לחדרי ילדים תוך שינוי המיקום  לפי צרכיו של הילד. חשוב כי כוורות לחדרי ילדים, יהיו בגובה של הילד שיהיה נגיש כאשר הוא מעוניין להוריד ספר או משחק מהכוורת בחדרו.
עיצוב חדר הילדים והוספת כוורות
מסתבר שניתן תמיד להוסיף כוורות לחדר ילדים כאשר רוכשים ריהוט לחדר הילדים. לא תמיד נמצא בסטים המוכנים כוורות שיעזרו לנו בפתרונות האחסון ובעיצוב החדר. ניתן להשמין כוורות אצל נגר או למצוא את הכוורות בחנויות רהיטים המוכרים גם פריטים בודדים. חשוב כי הכוורות תהיינה עשויות מעץ מלא ולא מפלסטיק שהוא אינו בטיחותי או מתכת שעלולה להחליד ואף היא אינה בטיחותית. חשוב כי הכוורת תהיה יציבה על מנת שלא תהיינה תאונות לא נעימות שיכולות לסכן את הילדים. אם מדובר בחדר שבו נמצאים שני ילדים, ניתן להציב שתי כוורות כך שיפרידו בין פריטי הילדים וכל ילד ידע מה שייך לו.
מדוע כוורות מעץ הן הכי יעילות?
ידוע כי העץ הוא החומר הכי טוב שמחזיק הכי הרבה זמן מעמד. כאשר אנו מעמיסים ספרים, צעצועים או משחקים על כוורות, הן חייבות להיות יציבות וחזקות. העץ הינו חומר חזק שעמיד למשך שנים, לכן כוורות חייבות להיות עשויות רק מעץ מלא. ניתן למצוא דוגמאות של כוורות מרהיבות העשויות מעץ וצבועות בצבעים שונים שיכולות להתאים לעיצוב ולצבעים בחדרי הילדים. יש חנויות רהיטים המוכרות ריהוט ילדים וכוללות בתוכם גם כוורות מעץ שניתן לעצב ולשחק עמן בכל מיני פינות בקיר, אך יש הורים שרוכשים כוורות לחדרי הילדים באופן נפרד.