מערכות ישיבה
מערכות ישיבה
עיצוב הבית זהו עניין שתופס הרבה משמעות בחיינו, אם התקציב שלנו אינו מספיק או מוגבל, אפשר לעצב את הבית בצורה שונה. עיצוב הבית מתחיל בסלון ובפינת האוכל. אלה הם האזורים בהם אנו מארחים אנשים וזו בעצם הכניסה לבית שלנו. כדאי לבדוק מהי המילה האחרונה בעיצוב הסלון כמו מערכות ישיבה למשל שתוכל להתאים גם לפינת האוכל.  או לבחור ריהוט עבור פינת האוכל שלנו ואז נוכל להתאים את הסלון. היום, מערכות ישיבה פינתיות הן מאוד באופנה. אם הסלון שלכם הוא בגוונים שקטים, תוכלו למצוא מערכת ישיבה פינתית בצבעים שקטים שתתאים לאופי הסלון.
הנוחות והיופי חשובים בעיצוב הסלון
כשאנו רוכשים מערכות ישיבה, יש לתת דגש מיוחד על הנוחות והעיצוב. גם השולחן בסלון חייב להיות בגובה יציב. יש כאלה הבוחרים מערכות ישיבה לחוד ולא בסט סלוני למשל, ומתאימים את השולחן סלוני לפי טעמם . יש סלונים מיובאים מאיטליה, ויש המיוצרים בארץ, שוב הכול לפי התקציב שלכם. איכות החומרים מהם עשויות מערכות הישיבה חשוב אף הוא. הבסיס של מערכות הישיבה חייב להיות חזק כמו למשל מסגרת העשויה מעץ מלא או מתכת חזקה. הבד של מערכת הישיבה,  חייב להיות איכותי וחזק. יש לבחון אם הבד דוחה כתמים או קל לניקוי.
לשלב ריהוט משלים למערכות הישיבה ופינות אוכל
יש כאלה המשלבים ריהוט משלים כמו למשל קונסולות עץ מעניינות, כורסאות מעוצבות, אהיל מעניין כמנורת סטנד המעניקה אווירה נעימה ומרגיעה.  כדאי לבחון את מערכות הישיבה לפני שנחליט איזו מהן לרכוש. אם תשבו בכל מערכת ישיבה כמה דקות , תוכלו לחוש את הנוחות והאיכות של מערכות הישיבה. אל לכם להתפתות למערכות ישיבה שהן זולות במיוחד. הזול בסופו של דבר יעלה לכם יקר יותר אם מערכת הישיבה תתחיל להיהרס לאחר שנה או כמה חודשים.  יש הרבה אנשים הסובלים מבעיות גב וצוואר, מחלות אלה נגרמות מישיבה לא נכונה על ריהוט שאינו מתוכנן או מיוצר נכון. לרוב בסלון הבית אנו יושבים הרבה שעות עם משפחה וחברים ולכן חשוב לבחון כי הם מערכות הישיבה יהיו נוחות.