עיצוב פנים
עיצוב פנים
במאמר זה נדון בנושא עיצוב פנים ביתי על מנת להכשיר את ביתכם לקראת הצבת דלתות כניסה ופנים. במאמר זה  לא נתיימר לשנות את עיצוב הפנים של הבית שלכם, אלא לספק לכם עצות מועילות לבחירת דלתות פנים, בהינתן המצב הקיים של עיצוב פנים ביתי כלשהו. המאמר יכיל שפע כללי אצבע הן לגבי בחירת דלתות כניסה והן לגבי בחירת דלתות פנים. כללי האצבע יתייחסו לתכולה החיצונית לדלת המוצבת ולתכולה הפנימית ולשילוב התכונות של השתיים על מנת לבחור דלת שתסדר לכם היטב את עיצוב הפנים משני הכיוונים:
דלתות כניסה
עיצוב פנים ביתי אצל דלקוב הוא פרמטר חשוב על מנת לשבץ דלתות כניסה בצורה מקצועית בבתים שלכם. חשוב להזמין מעצבי פנים מטעם חברת עיצוב פנים לדלתות כניסה. מעצבי החברה ישהו בביתכם, יבדקו את החצר, או חדר המדרגות בבניין, ולאחר מכן, את חלקיו הפנימיים של הבית אשר סמוכים למיקום העתידי של הצבת הדלת. על סמך שני הממצאים הם יוכלו לגבש עבורכם דלת כניסה אשר תיצור עיצוב פנים ברמות הגבוהות ביותר עבור הבית שלכם. כך, לדוגמה – אם רצפת הבית שלכם חומה, אך חצר הבית מכילה גוון ירוק רב, ייתכן כי עיצוב פנים נדרש הוא דלת בצבע בהיר כלפי חוץ וכהה כלפי פנים. כמובן שזוהי רק דוגמה מני רבות, והשיקולים של יועצי עיצוב פנים עבור דלתות כניסה רבים מאד ומצריכים את ביקורם על מנת לספק לכם חוות דעת הולמת וחכמה שתוליד עבורכם את המוצר הנדרש.
דלתות פנים
דלתות פנים להצבה ביתית צריכות להיות מלוות בייעוץ עיצוב פנים מטעם חברת דלתות מקצועית. מעצבי הפנים של החברה יבחנו את הנעשה בביתכם מבחינה פנימית וישימו דגש על גוונים עיקריים של צבעים הבוקעים מתוך הדירה, צבעים של הקירות בתוך הבית, בסמוך למיקומן של דלתות הפנים העתידיות, ועוד. כך, למשל, אם קירות הבית שלכם צבועים בצבע לבן קרם, ייתכן והנראות החיצונית של דלתות הפנים תהיה שונה מאשר במקרה של קירות לבנים לחלוטין. לשם כך חשוב להתייעץ עם יועצי עיצוב פנים מטעם חברת הדלתות.
ניתן לפנות לייעוץ עיצוב פנים בטרם בחירת דלתות בכל סוגיה, ולקבוע פגישת תיאום עם אנשי מקצוע.