רהיטים למשרד
רהיטים למשרד
רהיטים וכסא משרדי הם רהיטים ייחודיים לבית העסק, המשתלבים היטב עם הנוף הקיים בו: שטיחים מקיר לקיר, קירות גבס עם תמונות של עובדי המשרד וכו'. על מנת לבצע התאמה אופטימלית בין המשרד לבין קבוצת רהיטים למשרד דרושה התערבות של מעצב פנים, אך יש לקרוא גם את מקבץ הטיפים של המאמר שלפניכם. מקבץ זה ייתן לכם רושם ראשוני על עיצוב רהיטים למשרד ויכין אתכם לעבודה המשותפת עם מעצב הפנים. חשוב להבין כי רהיטים למשרד הנרכשים בפזיזות על ידי דחפים של בעל המשרד עלולים לעתים להוות נטל ובעל המשרד עלול למצוא את עצמו נכנס לעסקה לא כדאית שיהיה לו קשה לצאת ממנה אחר כך. במאמר זה תוכלו לדעת כל דבר בתחום רהיטים למשרד בטרם התחלתם במסע החיפושים אחר מעצב הפנים ואחר פריטי הריהוט הראשוניים:
שלבו בין הרהיטים לפריטי המשרד הקיימים
אם מדובר בבניין משרדים עם משרדים שכורים, ככל הנראה החברה הקבלנית של הבניין כבר הציבה שם שטיח מקיר לקיר. במקרה כזה עליכם למצוא רהיטים שמתאימים לשטיח הזה מבחינת צבעים, טקסטורות, ופרזול. בפרזול של הרהיטים הוא הידיות של הארונות והדלתות, ופנלים ממתכת המשמשים כתומכי השולחנות. לפיכך יש כאן שתי רמות התאמה: התאמת הפרזול לריהוט, והתאמת הריהוט לפריטי המשרד הקיימים יש מאין. חשוב לערב מעצב פנים שיסייע לכם לבצע התאמות אלו על מנת שתוכלו לרכוש בקלות רהיטים למשרד.
דאגו ליצירת עיצוב מקורי
חשוב להתאים בין הריהוט לבין תחום העבודה של המשרד שלכם. לדוגמה, משרד המעסיק ליצנים רפואיים אינו יכול להיות זהה למשרד המעסיק עובדי הייטק. אלו שני תחומים נפרדים המצריכים רהיטים למשרד מדגמים שונים. עליכם לדאוג בצורה אופטימלית להתאמת הרהיטים על ידי התייעצות עם קולגות ופיקוח של מעצבי פנים מנוסים.
שלבו בין ישן לחדש
השילוב בין ישן לחדש בתחום כמו רהיטים למשרד הוא המפתח ליצירת עיצוב מקורי. יש לכם בבית נברשת מנורות עתיקה ? אל תתנו אותה לאף אחד ! קחו אותה אתכם למשרד ושלבו אותה עם ספה בעלת עיצוב מודרני אשר תתאים לה. יש לכם ריהוט ישן עם פיתוחים עתיקים שאינם יודעים מה לעשות איתו ? אנו בטוחים כי תוכלו להציב אותו במשרד ולשלב בין הישן לחדש.