ריהוט גן
ריהוט גן
כשאנו מחפשים ריהוט גן עבור החצר שלנו, לכל אחד מאתנו יש את ההעדפות שלו. ישנם סוגים שונים של ריהוט גן העשויים מחומרים כמו פלסטיק, במבוק, אלומיניום, עץ ועוד. ישנן אף פינות ישיבה מרהיבות המתאימות לגינה זה יכול להיות פופים שמשרים אווירה שנטית וכיפית, נדנדה יפה ויוקרתית לחצר וכורסאות מעניינות העשויות מבמבוק וריפוד איכותי. מי שיש לו חצר גדולה עם בריכת שחייה, כדאי שיקנה מיטות שיזוף  שמעניקה מן נרגשה של חופש בצימרים או בבתי מלון. הריהוט המקובל והנוח ביותר לתחזוקה בתחום ריהוט גן זה רהוט  העשוי מחומר הנקרא ראטן. חומר זה הוא בעצם עשוי מפלסטיק אך הוא נראה כמו קש. ישנם סוגים נוספים של ריהוט כמו ריהוט מפלסטיק עם שילובים שונים, מתכת וזכוכית או ריהוט מאבן שהוא זה שמחזיק מעמד הכי הרבה שנים.
מאילו חומרים כדאי לרכוש את ריהוט הגן שלנו?
ישנם חומרים של ריהוט גן שהם יפים ויוקרתיים, אך התחזוקה שלהם היא  משעבדת כמו למשל ריהוט מעץ המצריך בכל שנה או שנתיים טיפול כמו לכה. ריהוט העשוי מפלסטיק אינו יציב ואינו מחזיק הרבה זמן מעמד. ריהוט מקש או במבוק הוא יציב, חזק ומחזיק מעמד הרבה זמן, יש לטפל גם ברהיטי הבמבוק באמצעות תחזוקה נכונה. כדאי כי תשאלו לגבי החומרים המומלצים ביותר את איש המכירות שנמצא בחנות רהיטי הגן והוא ייתן לכם את המידע המדויק לגבי בחירת רהיטים לגן נכונה עבורכם. כדאי כי תמצאו מידע נוסף באתרי האינטרנט יש הרבה מידע לגבי רהיטי גן אם זה החומרים, מחירים והמלצות של גולשים בפורומים השונים של רהיטי גן.
רהיטי גן מאלומיניום – בחירה נכונה
ישנם חומרים של ריהוט גן שיתאימו במיוחד לתנאי מזג האוויר בארץ. רהיטי גן העשויים מאלומיניום הם הכי מומלצים, אין צורך בתחזוקה מיוחדת שלהם כמו שימון ומריחה בלכה. יש להתאים אצת ריהוט הגן לפי הריצוף אם למשל יש לכם דק חשוב שהריהוט בגינה יהיה חם ומתאים לדק העשוי מעץ. גם בריהוט מאלומיניום ניתן למצוא רהיטי גן שנראים יוקרתיים הריפוד והשילובים של שולחן זכוכית עם אלומיניום מעניק לגינה שלנו מראה של יוקרה לא פחות מהסלון בביתנו..