ריהוט פרובנס

ברבים מן המקרים מתלבטים דיירי הבית כיצד לרהט את ביתם: האם לבחור דקורציה מורכבת או פשוטה, בעלת נוכחות דלילה או רבה? העצה שלנו – ריהוט פרובנס, אשר כיום מוצע ללקוחות חדשים כקיימים במחירים מפתיעים. אם גם נפשכם חפצה בכסא ססגוני ושולחן מהודר, ספה דקורטיבית וכורסא אטרקטיבית למראה, כך תעצבו את הבית עם פריטי ריהוט פרובנס מרשימים, אשר יוסיפו נופך רב לביתכם ויאדירו את עיצובו.
 
הבית חדש? בצעו אפיון ראשוני לתכולת הריהוט
 
בעת ביצוע פעולה זו, יש לחשב כמה כורסאות, ספות, שולחנות וכסאות תצטרכו, ובאלו מידות. חשוב לאפיין כל חדר בנפרד ולהכין רשימה כוללת. כמובן שבשבילכם ולמענכם – חשוב לשמור את האפיון הראשוני, זה אשר מוין לפי חדרים על מנת שתזכרו בדיוק היכן להציב כל פריט, מבלי שהרגשתכם תהיה שרכשתם פריט מיותר שאין לכם צורך בו.
 
תרגמו את האפיון שלכם לדגמי ריהוט ממשיים
 
פעולה זו צריכה להתבטא בבחירת הצבע והצורה של כל רהיט. למזלכם, חנות זו מציעה קטלוג מקוון ומודפס בו ניתן לעיין ולבחור בדיוק את הפריטים. בקטלוג עשיר במידע, מכיל מידות וגבהים של כל רהיט ורהיט, ועל כן אתם יכולים לדעת בדיוק מה תצטרכו עוד בטרם עשיתם את הטלפון הראשון לחנות, או ביקרתם בה לראשונה.
 
בחרתם את התכולה שלכם? בדקו אם מגיעה לכם הנחה
 
לעתים, יינתנו הנחות על בסיס סיטונאי, קנייה מרובה או סיילים על פריטים מסוימים. כדאי, בטרם תעבירו אמצעי תשלום, לברר בטלפון או בדלפק הקבלה האם יש הנחה על סל הקניות שלכם.
 
הובלה לבית הלקוח
 
החנות מבצעת הובלה לבית הלקוח – קטנה כגדולה, קלה ככבדה. בחנות מאמינים בתודעת שירות גבוהה, וברצון לשמר לקוחות טובים. על כן, בנוסף לשירותי ההובלה והאחריות, תעדכן החנות את קהל לקוחותיה, בהינתן כי חפצו בכך – אודות הקולקציות החדשות של הרהיטים שנמצאים בה בזמן אמת. החנות תבצע את המלאכה באופן חכם: לקוח חדש שזה עתה רכש תכולה מסוימת לא יקבל עדכון על אותה תכולה בשנים הראשונות, אך ייתכן כי יעניינו אותו בתכולה מסוג אחר העשויה לתרום לשדרוג ביתו.
 
מהרו ורכשו פריטי ריהוט פרובנס במחירים מפנקים, ובתנאי שירות שלא תמצאו באף מקום אחר!